iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi by Puna, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi

By Puna

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

2000 yılından beri yayın hayatında olan XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisi, disiplinler arası bir yaklaşımla tasarım süreçlerine odaklanan içeriğiyle mimar, kent plancısı, peyzaj mimarı, iç mimar ve tasarımcılara hitap etmesinin yanı sıra bu alanlara ilgi duyanlar tarafından da takip edilmektedir.

XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisi, güncel mimarlık ve tasarım konularını eleştirel bir şekilde gündeme taşımayı amaçlayan genç bir yayın. Güncel, dosya, proje ve sektör bölümleriyle Türkiye ağırlıklı olmak üzere mimarlık ve tasarım alanlarındaki yenilikleri okurlarına aktarıyor. Güncel bölümde henüz inşa aşamasında olan projelerden etkinlik haberlerine ve sergi değerlendirmelerine uzanan konular ile köşe yazarlarımızın görüşleri yer alıyor. Dosya, belirli bir konunun, uzmanlarca tartışıldığı bir sohbetin yayınlaştırılmasıyla hayat buluyor. Proje bölümünde kentsel tasarımdan peyzaj mimarlığına, yapıdan iç mekan tasarımına ve ürün tasarımına uzanan disiplinler arası bir ölçekte güncel projeler yer alıyor. Sektör bölümüyse yapı malzemeleri alanındaki güncel haberler, malzemelerin uygulama süreçleri ve tematik referans proje dosyası okurlarımızla yapı malzemesi firmaları arasındaki ilişkiyi kuruyor.

XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan dergisinin mobil versiyonu olan bu uygulama basılıdaki tüm özelliklerin yanı sıra daha fazla görsel ve video olanaklarıyla zenginleştirilmiş bir içerik sunuyor. i-am istanbul ekibi tarafından tasarlanan görsel arayüzü ve kullanıcı deneyimi ile dergiyi kolaylıkla okur, konular arasında hızlı ve net geçişlerle rahat bir okuma deneyimi yaşarsınız.

What's New in Version 2.2.2

Kişiselleştirilmiş içerikler
Tartışmalar

...ve Hata Düzeltmeler

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi
View in iTunes
  • Free
  • Category: Lifestyle
  • Updated:
  • Version: 2.2.2
  • Size: 21.0 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.