iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Yapı Dergisi / YEM by Yapi-Endustri Merkezi A.S., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Yapı Dergisi / YEM

By Yapi-Endustri Merkezi A.S.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

1973 yılından bu yana yayın yaşamını aralıksız sürdüren YAPI “Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat” Dergisi, YAPI’yı izleyerek, okuyarak, projeleri ve görüşlerini paylaşarak destek veren ve bu gururu yaşatan YAPI dostlarına teşekkür ediyor.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından yayınlanan YAPI, bir mimarlık kültürü dergisi. YAPI, içerdiği konuların çeşitliliği, yayımlanan metinlere ve yayın kalitesine gösterdiği özenle hep benzerlerinden farklı olarak anılıyor. İçerik olarak YAPI Dergisi'nde çevre, şehircilik, mimarlık kuramı ve tarihi, proje - uygulama, teknoloji ve malzeme, endüstri tasarımı ve sanat konularının geniş bir yelpazede ele alınıyor. Bu konuların hepsine eğilmek gereksinimi duyuluyor. Konuları çeşitlendirerek ve olabildiğince güncel tutarak okuyucuya seçme olanağı sağlanıyor. Özellikle mimarlık mesleğinin etik kuralları, çağdaş düşüncenin egemenliği, toplumsal sorumluluk, tarafsızlık, Türkçe'yi özenli kullanma gibi ilkeleri O'nu hep çok farklı, saygın ve güvenilir kılmıştır. 


YAPI sürekli olarak çağdaşlıktan, çağdaş olandan, doğrudan, iyiden, güzelden yana oldu. Binlerce habere, yüzlerce yazıya, projeye ve uygulamaya bu anlayışla yer verdi. Bunları yaparken de özellikle yazı, proje ve uygulama konularında sunulan malzemenin özgün olmasında titizlik gösterdi, zor, ama doğru olan yolu izledi.

Bir mimarlık kültürü dergisi olan YAPI Dergisi'nin okuyucularının büyük çoğunluğu mimarlar, mimarlık öğrencileri ve sanayicilerdir. Her zaman, mimari gelişmelere ayak uyduran, bunu çok iyi izleyen, mimarlık ortamının, yapım sektörünün gereksinimlerine seslenen bir dergi üretimi hedeflenir.

What's New in Version 3.7.15

Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
Yapı Dergisi / YEM
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Lifestyle
  • Updated:
  • Version: 3.7.15
  • Size: 18.6 MB
  • Languages: English, German, Turkish
  • Seller:
Rated 9+ for the following:
  • Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch (6th generation).

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.

More by Yapi-Endustri Merkezi A.S.