iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Yapı Kredi Mobil Bankacılık by Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

By Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Yenilenen, Apple Watch uyumlu Yapı Kredi Mobil Şube ile hayatınızı kolaylaştırın!

Artık Mobil Şube ile Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden üyelik oluşturabilir, Beni Hatırla fonksiyonu ile Mobil Şube’ye kolayca giriş yapabilir, Para Durumum ile Mobil Şube’ye giriş yapmanıza gerek kalmadan hesap ve kredi kartınızın güncel bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda şubeye gitmeden bireysel ihtiyaç kredisine de başvurabilirsiniz!

Ayrıca, Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını Apple Watch ile eşleştirerek “Para Durumum” ekranınızı görüntüleyebilir, en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, güncel döviz kurlarını takip edebilir, Glance ile USD ve EUR fiyatlarını kolayca inceleyebilir, Akıllı Asistan ve diğer bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube uygulamamızı değerli görüş ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve önerinizi www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize iletebilirsiniz.

* Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını yükledikten sonra, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve Şifreniz ile Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz uygulama üzerinden Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

* Kredi kartı bilgileriniz ile üyelik gerektirmeden kolay giriş yapabilir, ve beni hatırla özelliği ile gelecek kullanımlarınızda hızlı giriş yapabilirsiniz.Make life easier with the revamped and Apple Watch supported Yapı Kredi Mobile Banking!

You can now use Mobile Banking to create membership from Get Password / I forgot My Password menu, easily login to Mobile Banking with Remember Me function, and view the Money Status of your current account and credit card information without having to login to Mobile Banking. Also, you can apply for a personal loan and utilize it when you need it.

With Apple Watch support, you can view My Balance information, find the nearest branch and ATMs, follow exchange rates, easily read up-to-date USD and EUR prices on Glance screen, and keep track of your Smart Assistant and other push notifications.
We continue to improve our Retail Mobile Banking application in line with your valuable opinions and suggestions. You are always welcome to send your feedback via www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet and http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/

* After installing the Yapı Kredi Mobile Banking application, use your User ID or your T.R. Identity Number and password to login. You may create a password right now using the Get Password/I forgot my password menu.

* You can also login easily with your credit card credentials without need of enrolling and use remember me function for quick login on your following usages.

What's New in Version 2.2.1

Performans Geliştirmeleri

Performance Improvements

iPhone Screenshot

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

Apple Watch

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Yapı Kredi Mobil Bankacılık
View In iTunes
Offers Apple Watch App for iPhone
  • Free
  • Category: Finance
  • Updated:
  • Version: 2.2.1
  • Size: 39.1 MB
  • Apple Watch: Yes
  • Languages: English, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5, iPhone 6, and iPhone 6 Plus.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.
All Versions: