iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Yapı Kredi Mobil Bankacılık by Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

By Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Apple Watch uyumlu Yapı Kredi Mobil Şube ile hayatınızı kolaylaştırın!

Mobil Şube ile Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden üyelik oluşturabilir, Beni Hatırla fonksiyonu ile Mobil Şube’ye kolayca giriş yapabilir, ihtiyacınız olduğunda şubeye gitmeden bireysel ihtiyaç kredisine de başvurabilirsiniz!

Ayrıca, Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını Apple Watch ile eşleştirerek en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, güncel döviz kurlarını takip edebilir, Glance ile USD ve EUR fiyatlarını kolayca inceleyebilir, Akıllı Asistan ve diğer bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube uygulamamızı değerli görüş ve önerileriniz doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve önerinizi www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize iletebilirsiniz.

* Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını yükledikten sonra, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve Şifreniz ile Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz uygulama üzerinden Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
Make life easier with Apple Watch supported Yapı Kredi Mobile Banking!

You can use Mobile Banking to create membership from Get Password / I Forgot My Password menu, easily login to Mobile Banking with Remember Me function, and you can apply for a personal loan and utilize it when you need it.

With Apple Watch support, you can find the nearest branch and ATMs, follow exchange rates, easily read up-to-date USD and EUR prices on Glance screen, and keep track of your Smart Assistant and other push notifications.

We continue to improve our Retail Mobile Banking application in line with your valuable opinions and suggestions. You are always welcome to send your feedback via www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet and http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/

* After installing the Yapı Kredi Mobile Banking application, use your User ID or your T.R. Identity Number and password to login. You can also create a password using the Get Password / I Forgot My Password menu.

What's New in Version 2.4.2

•Performans İyileştirmeleri

•Performance Improvements

iPhone Screenshot

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4

Apple Watch

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4

Customer Reviews

Calismiyor

iphone6-128gb
App calismiyor-surekli crash

Yapı Kredi Mobil Bankacılık
View In iTunes
Offers Apple Watch App for iPhone
  • Free
  • Category: Finance
  • Updated:
  • Version: 2.4.2
  • Size: 33.8 MB
  • Apple Watch: Yes
  • Languages: English, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.
All Versions: