iPhone — zrzuty ekranu

Opis

Zobacz atrakcje, zaplanuj trasę, wybierz nocleg, sprawdź pogodę i ruszaj na wycieczkę!

- korzystaj z 10 gotowych tras wycieczek,
- możesz też samodzielnie zaplanować własną trasę w oparciu o 120 odcinków szlaków rowerowych i tras nieoznakowanych gminy Grybów,
- ułatwi to intuicyjny interfejs graficzny planowania,
- zobaczysz informację o długości, czasie przejazdu i sumie podjazdów zaplanowanej trasy,
- na trasie nawiguj w trybie mapy i w trybie listy punktów,
- przeglądaj przewodnikowe informacje o blisko 150 miejscach na trasach,
- mijane punkty mogą być sygnalizowane dźwiękiem lub wibracją,
- śledź dynamiczne statystyki trasy - droga, czas, kąt podejścia,
- reaguj na ostrzeżenia o opuszczeniu trasy i czasie pozostającym do zmierzchu,
- sprawdzaj aktualną prognozę pogody Krajowego Instytutu Meteorologii,
- zgłaszaj się przez Facebook'a.

Trasy gotowe
Aplikacja zawiera opracowane przez wydawcę trasy 10 wycieczek prowadzących Okrężnym Szlakiem Rowerowym Ziemia Grybowska.

Trasy własne
Użytkownik samodzielnie tworzy trasy swoich wycieczek, wykorzystując do tego intuicyjny interfejs graficzny - schemat szlaków. Stworzona samodzielnie wycieczka posiada nadaną przez użytkownika nazwę, zaś informacje o długości trasy, sumie podjazdów i czasie przejazdu zapewnia aplikacja.

Nawigacja
Odczytana przez GPS pozycja użytkownika widoczna jest nie tylko na mapie z zaznaczonym szlakiem - ale także na przejrzystym schemacie trasy, przedstawiającym kolejne punkty na szlaku. Podaje ona aktualizowane na bieżąco informacje o przebytej trasie, czasie pozostałym do celu i czasie pozostałym do zmierzchu a także kąt nachylenia odcinka trasy i odległość do najbliższego skrzyżowania szlaków.

Przewodnik
Aplikacja prezentuje zwięzłe, przewodnikowe informacje o mijanych punktach, sygnalizowanych dźwiękiem i wibracją. Uzupełnieniem przewodnika na szlaku jest krótkie wprowadzenie na temat dziedzictwa kultury i przyrody Ziemi Grybowskiej.

Bezpieczeństwo
W trosce o bezpieczeństwo użytkowników aplikacja ostrzega o zejściu z trasy szlaku, przekazuje dane o pogodzie na najbliższe godziny a także udostępnia telefony alarmowe do GOPR wraz z instrukcją postępowania w sytuacjach alarmowych w górach. Stosownym uzupełnieniem jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa w górach opracowanych przez ratowników beskidzkich.

Mapy
Aplikacja korzysta z tworzonej przez społeczność internetową mapy OpenStreetMap w wersji OpenTopoMap, a treść mapy dostępna jest na stałe w pamięci telefonu. Ta mapa obejmuje obszar gminy Grybów oraz jej okolic. Jako opcję wykorzystać można wymagającą dostępu do internetu mapę OpenCycleMap.

Internet
Korzystanie z nawigacji turystycznej i przewodnika nie wymaga dostępu do internetu. Jedynie korzystanie z opcjonalnej mapy OpenCycleMap i aktualizacja prognozy pogody wymaga sygnału sieci telefonii komórkowej.

UWAGA! Ciągłe wykorzystywanie funkcji GPS w tle może znacząco skrócić czas pracy baterii telefonu.

Co nowego

Wersja 1.1

Zmiana filtrowania wycieczek

Informacje

Sprzedawca
Helena Bochynska-Kubisa
Wielkość
80.9 MB
Kategoria
Travel
Zgodność

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English

Wiek
Rated 4+
Lokalizacja
Ta aplikacja może korzystać z Twojej lokalizacji, nawet jeśli nie jest otwarta, co może powodować szybsze zużycie baterii.
Prawa autorskie
© Appen Karpaty
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka