Screenshots

Description

S mobilní aplikací Zonky si můžete půjčit levněji než v bance nebo chytře investovat své peníze. Díky aplikaci vyřídíte celou poptávku po půjčce jednodušeji. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 750 000 Kč. Stačí si nastavit, kolik měsíčně chcete splácet, vyplnit pár informací o sobě a my vám co nejrychleji připravíme tu nejlepší nabídku.

Reprezentativní příklad půjčky: Výše úvěru 80 000 Kč na 7 let, se splátkou 1 094 Kč a úrokem 3,99 % p.a. Celkem zaplatíte 93 480,67 Kč s RPSN 4,69 %. Výše poslední splátky je 1 078,67 Kč. Jednorázový poplatek Zonky je 1 600 Kč.

Doba splácení může být od 6 měsíců do 7 let. RPSN se může pohybovat od 4,70 % maximálně do 31,94 %.

S aplikací také můžete objevit svět investování do lidských příběhů. Aplikace Zonky zrychluje a zjednodušuje možnosti investování do příběhů. Každý z investorů si v aplikaci může nastavit kritéria půjček, do kterých chce investovat a v okamžiku, kdy se na tržišti objeví nová půjčka, přijde mu notifikace. Pak už stačí jen kliknout a máte zainvestováno. Začít investovat můžete už od 200 Kč.

V aplikaci můžete dobíjet peníze do peněženky pomocí QR kódu, zároveň ve svém profilu najdete všechny potřebné informace o vaší investorské historii.

Vyzkoušejte naši aplikaci a zjistěte, jak je jednoduché starat se o peníze.

Ať jste spokojeni.

What’s New

Version 2.1.3

V této verzi jsme v poptávkovém formuláři půjčky zohlednili změny vyplývající z EU směrnice IDD (Insurance Distribution Directive).

Information

Seller
Zonky s.r.o.
Size
106.2 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Zonky s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like