Screenshots

Description

Zwyczajny to aplikacja społecznościowa do umawiania się na wspólne posiłki.

Wyobraź sobie, że 5-10 minut drogi na pieszo od Ciebie znasz 5-10 osób, z którymi możesz się regularnie umawiać na wspólne posiłki. W końcu wszędzie wokół nas są ludzie, którzy dobrze gotują i to lubią, a wiadomo, że ugotować trochę więcej to żaden problem. Zwyczajny to sposób, by ułatwić im zaproszenie do wspólnego stołu ludzi, którzy poszukują smacznych domowych posiłków w przystępnej cenie

Posiłki, które przygotowujemy dla siebie w domu i uważamy za coś zupełnie zwyczajnego, mogą być prawdziwym kulinarnym odkryciem dla kogoś innego. Nie chodzi o to, by gotować i zachowywać się w jakiś wyjątkowy sposób – wystarczy Twój zwyczajny obiad i Twoja osobowość – taka jaka jest. Nie bez powodu aplikacja nazywa się Zwyczajny Obiad

Oprócz odżywiania ludzi na dosłownym poziome jedzenia, misją Zwyczajnego jest również odżywianie ludzi na poziomie relacji i poczucia własnej wartości.

W świecie udawania kogoś, kim się nie jest, gonitwy za więcej i więcej i prób wyróżnienia się za wszelką cenę, chcemy promować zwyczajność, pokazywać jak ważne jest bycie po prostu sobą i budowanie autentycznych relacji.

Przez Zwyczajny.pl można zamówić jedzenie na wynos lub umówić się na spotkanie przy jedzeniu, które może trwać pół godziny, 60 minut lub dłużej. Zakres cenowy posiłków to 1 - 25 zł. Użytkownicy rozliczają się między sobą gotówką. Aplikacja jest bezpłatna i nie ma prowizji. W przyszłości planowana jest możliwość dawania napiwków twórcom aplikacji.

Ważne jest dla nas, aby w pierwszej kolejności jak najlepiej dopasować doświadczenie na Zwyczajnym do różnorodnych potrzeb. W dalszych planach mamy otwarcie „Zwyczajnego sklepu” z dobrymi produktami w przystępnych cenach. Zależy nam też na stworzeniu na Zwyczajnym możliwości budowania społeczności dla blogerów jedzeniowych. W perspektywie 2-4 lat widzimy Zwyczajnego jako “asystenta jedzeniowego” odpowiedzialnego za wszystko, co związane z jedzeniem – nie tylko współdzielenie posiłków, ale i zakupy, diety, przepisy, zamawianie jedzenia.

What’s New

Version 1.0.2

Aktualizacja ustawien powiadomien

Information

Seller
Dawid Sokolowski
Size
20.6 MB
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Sieć Sensownego Biznesu Dawid Sokołowski
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like