iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download from the iTunes Store, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Daleko od wszystkiego

This book can be downloaded and read in Apple Books on your Mac or iOS device.

Description

„Mat był odludkiem. Wszyscy to wiedzieli. Żył w świecie, jednak był jakby spoza niego. Jego ojciec zginął na bagnach, jego matka była ponoć szalona. Nie miał przyjaciół i nie mówił zbyt wiele. Czasem widziałam, jak zerkał na mnie ze swojej ostatniej ławki. Patrzył przez chwilę. Jego oczy błyszczały spod opadających na nie włosów. W przeciwieństwie do reszty, jakoś nigdy się go nie bałam…”

Przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz i przeżyj przygodę w małym miasteczku Pitlake. Z główną bohaterką rozwikłaj skrywane przez mieszkańców tajemnice, znajdź prawdziwą przyjaźń, a może i coś więcej…

O autorze: Piotr Kołodziejski – przyrodnik z wykształcenia, grafik komputerowy z zawodu, pisarz z zamiłowania. Odkąd w wieku kilku lat odkrył czyste kartki papieru, zafascynowany możliwością tworzenia. Obraz i słowo łączył najpierw w rysowanych komiksach. Teksty z biegiem czasu rozrastały się, w końcu zupełnie wypierając ilustracje. W tych ostatnich spełnia się na co dzień w pracy grafika. Mieszka wraz z żoną i synkiem w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy.

Daleko od wszystkiego
View in iTunes
  • Free
  • Available on iPhone, iPad, iPod touch, and Mac.
  • Category: Fiction
  • Published: Oct 21, 2010
  • Publisher: Piotr Kołodziejski
  • Seller: Piotr Kolodziejski
  • Print Length: 328 Pages
  • Language: Polish
  • Requirements: This book can only be viewed on an iOS device with Apple Books on iOS 12 or later, iBooks 1.3.1 or later and iOS 4.3.3 or later, or a Mac with iBooks 1.0 or later and OS X 10.9 or later.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this book.

More by Piotr Kołodziejski