iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download from the iTunes Store, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

PUPA

Lietuvių pasaka

This book can be downloaded and read in Apple Books on your Mac or iOS device.

Description

„Pupa“ – pirmoji serijos „Smagioji edukacija“ knyga. Tai interaktyvi garsiai skaitoma lietuvių liaudies pasaka, kurioje dėmesį patraukia išraiškingos ir žaismingos dailininko Andriaus Zakšausko iliustracijos. Pasakėlės tekstas parašytas lengvai skaitomu šriftu, didžiosiomis raidėmis, todėl puikiai tinka ikimokyklinio amžiaus vaikams.
Su „Pupa“ mokytis skaityti labai paprasta ir smagu! Inovatyvi garsinė knygelės versija yra itin patraukli ir patogi: skaitytojas girdėdamas taisyklingai tariamus žodžius pagal besikeičiančią jų spalvą gali lengvai sekti tekstą. Klausantis įrašo ir sekant tekstą, geriau suvokiama, kokius garsus žymi atskiros raidės, kaip tariami ir kirčiuojami žodžiai, derinamos jų galūnės, vartojama vienaskaita, daugiskaita, konstruojami sakiniai.
Čia skaitantysis nėra tik pasyvus stebėtojas ir klausytojas. Palietus pirštu, kai kurie paveikslėliai išsiskiria švytinčiu kontūru, o liečiamo paveikslėlio pavadinimas yra užrašomas ir garsiai perskaitomas. Šie „iškalbingi paveikslėliai“ ne tik skatina norą skaityti bet ir plėtoja etnografinės mažojo skaitytojo žinias, kadangi ši funkcija dažnai pritaikyta žodžiams, žymintiems retai šiandieninėje aplinkoje sutinkamus daiktus (pvz., duonkubilis, klumpės).

Screenshots

screenshot 1
screenshot 2
screenshot 3
PUPA
View in iTunes
  • Free
  • Available on iPhone, iPad, iPod touch, and Mac.
  • Category: Fairy Tales, Myths & Fables
  • Published: Nov 16, 2016
  • Publisher: Gudručiai
  • Seller: Egila uab
  • Print Length: 15 Pages
  • Language: Lithuanian
  • Requirements: This book can only be viewed on an iOS device with Apple Books on iOS 12 or later, iBooks 3 or later and iOS 4.3 or later, or a Mac with iBooks 1.0 or later and OS X 10.9 or later.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this book.