Lot Lot
    • $11.99

Publisher Description

‘Daar moet je echt iets mee doen!’ riep de oude Joodse hoogleraar terwijl hij tegenover Jane stond met een opgestoken vinger, wijzend naar haar tasje. Ze stonden voor de universiteitsclub van de Universiteit van Pennsylvania op een kruising in de binnenstad van Philadelphia, na een lunch, die duidelijk zijn vruchten had afgeworpen. Het leek bijna niet te bevatten dat een tot nu toe onbekend, persoonlijk verband in de moderne letterkundige geschiedenis zo makkelijk weggestopt kon worden als een damesartikel in een damestasje.

De tijd was gekomen om het te vertellen. Want als de dichtkunst iets niet kan, dan is het leugens vertellen. Of simpeler gezegd: de dichtkunst liegt niet. Gedichten en hun dichters vertellen de onweerspreekbare waarheden die niemand wil horen. Nu wist Jane ook waarom Williams The Waste Land de grootste catastrofe in de geschiedenis van de Engelse letteren noemde: hij wist dat de publicatie ervan op verraad berustte.

Deze Bildungsroman vlecht een verhaal samen van liefde en verraad in het leven van een jonge Amerikaanse vrouw die het niet kan laten om de waarheid uit te zoeken van Amerikaanse grootheden in de moderne dichtkunst. Onverwachts stuit ze ook op de waarheid in haar eigen familiegeschiedenis…

Met voorwoord van oud-kinderrechter Frans van der Reijt.

  • GENRE
    Fiction & Literature
    RELEASED
    2018
    April 26
    LANGUAGE
    NL
    Dutch
    LENGTH
    225
    Pages
    PUBLISHER
    Tower of Babel Communications and Publications
    SELLER
    Beth A. Hooper
    SIZE
    21.9
    MB

    More Books by Şehrazad Ayşe Uslu