iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download from the iTunes Store, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Madryt Przewodnik

This book can be downloaded and read in iBooks on your Mac or iOS device.

Description

Położona w samym środku półwyspu Iberyjskiego stolica Hiszpanii to jedna z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych miejscowości w Europie, a także najważniejszy ośrodek polityki, biznesu i komunikacji w kraju.  Tu mieszczą się światowej klasy muzea i galerie sztuki, tu można obejrzeć zbiory obejmujące prace najznamienitszych artystów oraz arcydzieła architektów z poprzednich wieków. W świecie Madryt znany jest również jako "miasto, które nigdy nie zasypia" – oferta rozrywkowa jest tu niezwykle bogata, a zabawa trwa od rana do późnej nocy. Madryt to miasto, w którym znajduje się wszystko to, co najlepsze! 
Przewodnik po Madrycie, który macie Państwo przed sobą zawiera wszystkie najważniejsze i najciekawsze informacje na temat hiszpańskiej stolicy. Zgromadzone tu wiadomości bez wątpienia zainteresują zarówno osoby wybierające się do Madrytu w celach turystycznych czy biznesowych, jak i tych, którym wymarzy się zamieszkanie w tym pełnym słońca i uroku mieście. Zachęcamy do lektury naszego przewodnika i poznania Madrytu - miasta o wielu twarzach.

Madryt Przewodnik
View in iTunes
  • $1.99
  • Available on iPhone, iPad, iPod touch, and Mac.
  • Category: Europe
  • Published: Oct 27, 2014
  • Publisher: Wydawnictwo Poligraf / Cliq Media Ltd.
  • Seller: CLIQ MEDIA LTD.
  • Print Length: 105 Pages
  • Language: Polish
  • Requirements: To view this book, you must have an iOS device with iBooks 1.3.1 or later and iOS 4.3.3 or later, or a Mac with iBooks 1.0 or later and OS X 10.9 or later.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this book.