iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download from the iTunes Store, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Septiņas saules

Čakru enerģijas diagnosticēšana un līdzsvarošana

This book can be downloaded and read in Apple Books on your Mac or iOS device.

Description

Grāmata Septiņas saules ir par čakru enerģijas diagnosticēšanu un līdzsvarošanu. Pirmais sarunu cikls vēsta, kā ikviens var diagnosticēt savu enerģiju. Otrais cikls ir par Sarkano sauli. No šīs enerģijas centra atkarīgs mūsu sazemējums, drošība un fiziskais spēks. Trešajā ciklā uzzinām par Oranžo sauli. Tā ir mūsu radošais centrs un atbild par seksualitāti, sievišķību un vīrišķību, dzimumu mijiedarbību, naudu un materiālajām vērtībām. Ceturtajā ciklā tiek runāts par Dzelteno sauli jeb Ego mājvietu. Šīs ir sarunas par mūsu pašapziņu, cieņu, vērtību sistēmu un vīrišķo spēku. Piektais cikls lasītāju iepazīstina ar Zaļo sauli - sirds mīlestību. Uzzinām, kā iemīlēt sevi un pasauli. Sestais sarunu cikls ir par Gaiši zilo sauli - par mūsu saskarsmi, komunikāciju un imunitāti. Septītā, Tumši zilā saule, ir atbildīga par intuīciju, sapņiem, vīzijām, domāšanu un meditācijām, Astotais cikls stāsta par saikni ar Augstākiem spēkiem caur Violeto sauli. Grāmatā apkopoti praktiski paņēmieni, kā līdzsvarot enerģiju katrā no čakrām, saistoši pieredzes stāsti un brīnišķīgas meditācijas. Inese Prisjolkova ir tūkstošiem lasītāju iemīļoto grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību”, “Ieelpo laimi un mīlestību 2” un “Audzēt mīlestību”, izdevumu “Sajūtu kalendārs”, “Mana laimes dienasgrāmata”, un “Domu pērlītes” autore un pozitīvās domāšanas centra “Pavasara studija” vadītāja, pieprasīta lektore, kas radījusi metodiku “laimes terapija”.

Autore savus darbus raksta kā mīļas sieviešu sarunas par to, kā dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi.

Septiņas saules
View in iTunes
  • $8.99
  • Available on iPhone, iPad, iPod touch, and Mac.
  • Category: Spirituality
  • Published: Jan 01, 2015
  • Publisher: Inese Prisjolkova
  • Seller: Inese Prisjolkova
  • Print Length: 336 Pages
  • Language: Latvian
  • Requirements: This book can only be viewed on an iOS device with Apple Books on iOS 12 or later, iBooks 3 or later and iOS 4.3 or later, or a Mac with iBooks 1.0 or later and OS X 10.9 or later.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this book.