iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download and subscribe to Email [i] Marketing Podcast by Paweł Sala, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Email [i] Marketing Podcast

By Paweł Sala

To listen to an audio podcast, mouse over the title and click Play. Open iTunes to download and subscribe to podcasts.

Description

Ja nazywam się Paweł Sala, a to jest podcast Email [i] Marketing. Audycja z której dowiesz się jak lepiej realizować swoje działania marketingowe i nie tylko. Na codzień w swojej pracy skupiam się na email marketingu, ale ten kanał komunikacji nie jest zawieszony w próżni. Aby jak najlepiej promować swoją markę, osobę czy usługę - dzisiejszy marketer musi dobrze wykorzystywać efekt synergii pomiędzy różnymi kanałami komunikacji. O tym jak to robić dowiesz się słuchając tego podcastu.

Customer Reviews

Jeden z najlepszych biznesowych podcastów.

Jest pewna zbieżność polegająca na tym, że jak ktoś osiąga sukcesy biznesowe to już nie ma czasu, czasami także ochoty aby dzielić się wiedzą. Tym cenniejsze dla mnie są podcasty Pawła, który ma wiedzę, sukcesy i chęć na podzielenie się tym ze słuchaczami. Inspirująco, konkretnie i z przykładami. Co ważne: jest transkrypcja więc można potem wrócić i omawiane źródła same posprawdzać. Dziękuję Pawle.

Email [i] Marketing Podcast
View in iTunes
  • Free
  • Category: Business News
  • Language: Polish

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this podcast.