iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download and subscribe to Przekazy Mistrza Himalaya by Himalaya Swami, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Przekazy Mistrza Himalaya

By Himalaya Swami

To listen to an audio podcast, mouse over the title and click Play. Open iTunes to download and subscribe to podcasts.

Description

Podcast Przekazy Mistrza Himalaya to nauki przekazane przez Himalaya Swami w oryginalnym duchu jogicznej mądrości. Drogocenne Perły Duchowej Wiedzy przekazane ludzkości w formie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, wskazówek i porad dotyczących problemów codziennego życia, Rozwoju Ducha, Jogi, Medytacji, Religii, Mistyki. Swami prostuje w nich wiele zagmatwanych i zniekształconych przez wieki zagadnień z wyżej wymienionych dziedzin. Każdy znajdzie w tych naukach klucz do duchowych prawd swej własnej religii, bowiem prawda, o której mówią jest ponad wszelkimi podziałami. Himalaya Swami w przystępny sposób udziela odpowiedzi na tak odwieczne kwestie jak: Kim Jestem, Skąd Pochodzę i Dokąd Zmierzam, a także daje klucze do odnalezienia prawdziwej Duchowej Drogi. Nauki serii PRZEKAZY MISTRZA HIMALAYA mają uniwersalizm Prawdy i mogą służyć za podstawę dla Powszechnej Religii Ducha.

Przekazy Mistrza Himalaya
View in iTunes
  • Free
  • Category: Spirituality
  • Language: Polish

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this podcast.