iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download and subscribe to Menedżer Plus by Mariusz Chrapko | MariuszChrapko.com & Podcast "Na Sofie", get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Menedżer Plus

By Mariusz Chrapko | MariuszChrapko.com & Podcast "Na Sofie"

To listen to an audio podcast, mouse over the title and click Play. Open iTunes to download and subscribe to podcasts.

Description

Mariusz Chrapko, autor bloga MariuszChrapko.com, w swoim podcast’cie opowiada o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem. Przedstawia skuteczne sposoby prowadzenia firmy i zmieniania jej na lepsze. Mariusz jest praktykiem zarządzania. Wszystko, o czym opowiada w swoich audycjach, sam stosuje w życiu. W audycji znajdziesz praktyczne narzędzia oraz usłyszysz o współczesnych trendach. Poznasz ciekawych ludzi. Dostaniesz nowe pomysły i inspiracje. Główne tematy poruszane w podcast’cie „Menedżer Plus” to: zwinne zarządzanie, przywództwo, metody agile, Scrum, budowanie zespołu, samoorganizacja, agile coaching, produktywność, holakracja, kreatywność, motywowanie, zarządzanie zmianą i zwinna transformacja. Jeżeli chcesz, żeby coś zmieniło się w Twoim życiu, planujesz kształtować swoje otoczenie, wywierać wpływ na bieżące sprawy i pozostawić po sobie trwały ślad – ten podcast może Ci w tym pomóc!

Customer Reviews

BOMBA!

Swietny odcinek ( poprzednie tez byly ok ale ten dla mnie jest idealny). Wszystko co trzeba wiedziec o produktywnosci podane w idealnej formie. BRAWO WY!
polecam bardzo!

Kapitalny podcast

Myślałam, iż będąc w mojej branży jestem na topie jeśli chodzi o wiele tematów, które miały być tu poruszane ale przy prawie każdym podkaście okazuje się ze jest inaczej. :) Różnorodne i ciekawe tematy, na topie, sympatyczny prowadzący - zawsze dobrze przygotowany. Lubię również rady sprawdzonych już aplikacji i z kilku skorzystałam. Słucham z USA i zawsze z chęcią czekam na następny podcast. Polecam!

Good stuff!

Listening from Seattle! I'm Ukrainian, but understand Polish... Thanks! A lot of good knowledge...

Menedżer Plus
View in iTunes

Customer Ratings