iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening Apple Books.If Apple Books doesn't open, click the Books app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download and subscribe to ZMACZNEGO by Małgorzata Zmaczyńska, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

ZMACZNEGO

By Małgorzata Zmaczyńska

To listen to an audio podcast, mouse over the title and click Play. Open iTunes to download and subscribe to podcasts.

Description

Najciekawsze historie opowiada się przy stole. Jedzenie to znacznie więcej niż kalorie niezbędne do życia. To nieodzowny element spotkań rodzinnych i towarzyskich, który odzwierciedla nasze emocje i uczucia. - Niech pierwszy rzuci pomidorem ten, którego babcia z miłością nie zachęca do zjedzenia kawałeczka sernika! Co więcej w jedzeniu zapisana jest nasza historia, kultura a także nastroje społeczne i trendy. - Tłuste i wysokoenergetyczne potrawy dla pracujących fizycznie pracowników vs fancy sushi na biznesowych spotkaniach. Dzięki temu podcastowi mam nadzieję, że spojrzysz na świat kulinariów w zupełnie nowy, szerszy sposób. Usłyszysz wiele nieznanych historii o bardzo znanych potrawach, a także poznasz ludzi, dla których jedzenie to nie tylko bułka z masłem... Nazywam się Małgosia Zmaczyńska i zabiorę Cię w niezwykłą podróż kulinarną. ZMACZNEGO!

Listeners also subscribed to

ZMACZNEGO
View in iTunes

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this podcast.